Bilmax, Rovaniemi

Teollisuustie 14, 96320 Rovaniemi

Bilmax Haparanda

Kraftvägen 1 B 95336 Haparanda Sverige

Bilmax, Vantaa

Virkatie 5, Vantaa

Haparanda

Bilmax Sverige AB
Kraftvägen 1 B 95336 Haparanda Sverige
Puhelin: +46 72 451 05 99
Sähköposti: haparanda@bilmax.com

Aukioloajat (Ruotsin aika):
Ma – To 11 – 17
Pe 11 – 18
La 10 – 14
Su 12 – 14

Christian Illikainen (SE, FI, ENG)
+46 72 451 05 99
christian.illikainen@bilmax.com

Rovaniemi

Bilmax, Rovaniemi – UUSI OSOITE!
Teollisuustie 14, 96320 Rovaniemi
Puhelin: 0207 599 980
Sähköposti: rovaniemi@bilmax.com

Aukioloajat:
Myynti avoinna: Ma – Pe 9.00-18.00
La 10.00-14.00

Autokauppa-alue avoinna: Joka päivä 7.30-21.30

Esko Herajärvi
Automyynti
040 058 1536
esko.herajarvi@bilmax.com

Ilkka Herajärvi
Automyynti
040 900 2882
ilkka.herajarvi@bilmax.com

Jouko Herajärvi
Automyynti
040 900 2881
jouko.herajarvi@bilmax.com

Ville Virkkula
Automyynti
040 128 2090
ville.virkkula@bilmax.com

Vantaa

Drive-In autokauppa-alue

Bilmax, Vantaa
Virkatie 5, Vantaa
Puhelin: 0207 599 981
Sähköposti: vantaa@bilmax.com

Aukioloajat:
Myynti avoinna: Ma – Pe 11.00-17.00
La 10.00-14.00

Autokauppa-alue avoinna: Joka päivä 7.30-22.00

Ari Lantea
myynti, osto, myyntitili
040 864 4479
ari.lantea@bilmax.com

Laskutustiedot: lataa pdf

Pin It on Pinterest

SuomiSvenska